Events
Last Events
20 Jun - 08 Jul 2022
Eteration Bootcamp 2022 - 1

Genç yazılımcıların kendilerini geliştirmelerine, staj yapabilmelerine ve sonrasında da iş hayatına atılabilmelerine fırsat tanıyabilmek için bu yıl da Bootcamp  programımızı düzenliyoruz. Bu sene 11. ve 12. si gerçekleşecek olan Bootcamp programlarımızın ilkini 20 Haziran- 8 Temmuz 2022 tarihlerinde uzaktan (online) düzenliyoruz. Etkinliğe katılmak istiyorsanız Bootcamp  başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Neden bu etkinliğe katılmak istediğinizi, sizin için önemini, hedeflerinizi, planlarınızı formda detaylı ve gerçekçi anlatmanız seçilmeniz için önemli bir etkendir.

 

Details
01 - 26 Aug 2022
Eteration Bootcamp 2022 - 2

Genç yazılımcıların kendilerini geliştirmelerine, staj yapabilmelerine ve sonrasında da iş hayatına atılabilmelerine fırsat tanıyabilmek için bu yıl da Bootcamp  programımızı düzenliyoruz. Bu sene 11. ve 12. si gerçekleşecek olan Bootcamp programlarımızın ikincisi 1-26 Ağustos 2022 tarihlerinde uzaktan (online) düzenliyoruz. Etkinliğe katılmak istiyorsanız Bootcamp  başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Neden bu etkinliğe katılmak istediğinizi, sizin için önemini, hedeflerinizi, planlarınızı formda detaylı ve gerçekçi anlatmanız seçilmeniz için önemli bir etkendir.

 

Details
28 Jun - 29 Jul 2021
Eteration Bootcamp 2021

Genç yazılımcıların kendilerini geliştirmelerine, staj yapabilmelerine ve sonrasında da iş hayatına atılabilmelerine fırsat tanıyabilmek için bu sene 10.su gerçekleşecek olan Bootcamp (28 Haziran- 29 Temmuz 2021) etkinliğimizi uzaktan (online) düzenliyoruz.

 

Details
29 Jun - 10 Jul 2020
Eteration Bootcamp 2020

Genç yazılımcıların kendilerini geliştirmelerine, Eteration ailesine katılabilmelerine ya da staj yapabilmelerine fırsat tanıyabilmek için 8 yıldır Yazılım Okulu etkinliğimizi düzenliyoruz. Etkinlik bu sene 29 Haziran - 10 Temmuz 2020 tarihleri aralığında düzenlenecektir.  Etkinliğe katılmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Neden bu etkinliğe katılmak istediğinizi, sizin için önemini, hedeflerinizi, planlarınızı formda detaylı ve gerçekçi anlatmanız seçilmeniz için önemli bir etkendir.

Details
24 Jun - 05 Jul 2019
2019 Eteration Yazılım Okulu

Genç yazılımcıların kendilerini geliştirmelerine, Eteration ailesine katılabilmelerine ya da staj yapabilmelerine fırsat tanıyabilmek için 7 yıldır Yazılım Okulu etkinliğimizi düzenliyoruz. Etkinlik bu sene 24 Haziran - 5 Temmuz 2019 tarihleri aralığında düzenlenecektir.  Etkinliğe katılmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Neden bu etkinliğe katılmak istediğinizi, sizin için önemini, hedeflerinizi, planlarınızı formda detaylı ve gerçekçi anlatmanız seçilmeniz için önemli

Details
03 - 06 Sep 2018
Docker Fundamentals and Enterprise Operations

The Docker Fundamentals + Enterprise Operations Bundle includes the full Docker for Enterprise Operations course as well as the prerequisite Docker Fundamentals course run back to back in a single intensive training experience.

This official Docker certified course is brought to you by Amazic and Eteration.

Details
09 - 20 Jul 2018
2018 Eteration Yazılım Okulu

Genç yazılımcıların kendilerini geliştirmelerine, Eteration ailesine katılabilmelerine ya da staj yapabilmelerine fırsat tanıyabilmek için 6 yıldır Yazılım Okulu (Bootcamp) etkinliğimizi düzenliyoruz. Etkinlik bu sene 9-20 Temmuz 2018 tarihleri aralığında düzenlenecektir.  Etkinliğe katılmak istiyorsanız  başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Neden bu etkinliğe katılmak istediğinizi, sizin için önemini, hedeflerinizi, planlarınızı formda detaylı ve gerçekçi anlatmanız seçilmeniz için önemli bir etkendir.

Details